Vizyonumuz

Solar-Tek
VİZYONUMUZ

Bodrum gibi ılıman iklime sahip ve yılda 300 gün güneşi olan bu coğrafyanın bizlere sunduğu eşsiz imkânlar, Isı Pompası ve Güneş Enerjisi Sistemleri ile Su, Mekan ve Havuz ısıtma gibi çözümler üretmemizi zorunlu kılmaktadır. 21. YY'da alternatif enerji sektörünün genç ve yenilikçi yüzünü, kalitesini, dinamiklerini ve müşteri memnuniyetini ilke edinerek sektöre kalıcı çözümler sunan, bu alanda Bodrum ve çevresinin lider kuruluşu olmaktır. Özellikle turizm sektöründe Bodrum’da hizmet veren otellerimizin, yıl boyunca ikamet eden Bodrum'luların mekânlarının ısıtılması, soğutulması ve sıcak su ihtiyaçlarının sağlıklı ve düşük işletme maliyetine kavuşması için projeler geliştirmekteyiz. Ayrıca yaz boyunca beraber olduğumuz Bodrum'lular için, hijyenik, ucuz, kompakt, paslanmaz, hızlı kurulabilen, kısa amortisman süreli paslanmaz, Bodrum koşullarına uygun güneş enerjisi sistemleri geliştirdik.

Dünyamızda insan nüfusunun sürekli artması, buna bağlı olarak enerji tüketiminin ihtiyacı karşılayamaması ve gelişmiş ülkelerin enerji kaynaklarını ellerinde tutma çabaları, enerji fiyatlarında artışlara sebep olmaktadır. Günümüzde kullanılan enerji kaynaklarının hemen hemen hepsi gelişmiş ülkelerin kontrolündedir ve fiyatlar onlar tarafından belirlenmektedir.

Temiz ve sınırsız enerji için Solar-Tek'de Isı Pompası ve Güneş Enerjisi Merkezinde buluşalım. Doğayı ve cebimizi koruyalım.